info@darpol.bydgoszcz.pl

+48 52 322 05 63

OFERTY PRACY DLA PRACOWNIKÓW DZIAŁU PRODUKCJI

Możliwość komentowania OFERTY PRACY DLA PRACOWNIKÓW DZIAŁU PRODUKCJI została wyłączona Praca

ŚLUSARZ

WYMAGANIA:

– umiejętność wiercenia, gwintowania,

– umiejętność czytania rysunku technicznego,

-umiejętność organizacji stanowiska pracy,

-wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne z mechaniki i budowy maszyn (lub podobne),

-minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w wykonywaniu prac w zawodzie ślusarz,

-umiejętność obsługi maszyn i urządzeń warsztatowych,

– zdolności manualne,

– samodzielność, sumienność i odpowiedzialność.

PRZYKŁADOWY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

– wiercenie na wiertarkach,

– gwintowanie,

– gratowanie elementów metalowych,

– nitowanie

– wyginanie elementów na prasach,

– montaż i demontaż podzespołów,

– wymyślanie i budowa różnych przyrządów pomocniczych,

-budowa prostych konstrukcji stalowych,

-montaż i naprawa prostych mechanizmów,

-inne prace ślusarskie.

OFERUJEMY:

– pracę w rozwijającej się firmie z tradycjami

– stabilność zatrudnienia

– przyjazną atmosferę pracy

Zatrudnienie: pełen etat

Kandydatów na ww. stanowiska prosimy o przesyłanie swoich CV na adres: marketing@darpol.bydgoszcz.pl

Do dokumentów rekrutacyjnych proszę dopisać zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji.

Po przeanalizowaniu zgłoszeń, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.